Międzynarodowy Dzień Jogi w Kluczborku

joga

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym historycznym wydarzeniu! Decyzją ONZ 21 czerwca został ogłoszony Międzynarodowym Dniem Jogi.

Na całym świecie, w tym wyjątkowym dniu, odbędą się wydarzenia dedykowane jodze. Także Polska aktywnie włączyła się do tych obchodów. W Polsce, Międzynarodowy Dzień Jogi objął patronatem Jego Ekscelencja Ambasador Republiki Indii, Ajay Bisaria. Organizatorami wydarzeń są: Porozumienie Szkół Jogi (PSJ), Indyjsko-Polska Izba Gospodarcza (IPCCI) oraz Fundacja Art Of Living Polska. Wydarzenie będą wspierały Ambasadorki Jogi: Edyta Herbuś, Małgorzata Pieczyńska oraz Natalia Przybysz, które od lat ćwiczą systematycznie jogę.
W Kluczborku obchody Międzynarodowego Dnia Jogi oraz Dzień Kultury Indyjskiej organizuje Akademia Świadomości „AHIMSA”. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu!

Zaczynamy już o 8:30 zajęciami „joga dookoła świata” – bicie Rekordu Guinnessa na hali OSiR przy ul. Mickiewicza 10, w godz. 15:00 – 18:00 uroczyste obchody na Kluczborskim Rynku
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.