Czy ktoś jeszcze dba o boisko wielofunkcyjne w kluczborskim parku ? JEST REAKCJA!

Jest reakcja odnośnie naszego newsa dotyczącego boiska wielofunkcyjnego w Parku Miejskim. O złym stanie nawierzchni, porwanych siatkach pisaliśmy parę dni temu. W czwartek 5 sierpnia na boisku założono nowe siatki w bramkach. Poniżej treść całego artykułu.

Z kroniki Tomika: Za nami połowa wakacji, które zdecydowanie dają dużo słońca i ciepłych dni. Co za tym idzie marzy się o piaszczystej plaży pełnej ludzi. Dla niektórych takim miejscem jest obiekt ze sztuczną nawierzchnią w kluczborskim parku – dodaje Jacek, który kiedyś notorycznie trenował na tym boisku.

– Teraz to miejsce stało się placem zabaw dla młodzieży. Stan tego obiektu nie nadaję się do gry w piłkę nożną. Od nowego roku nie wyciągnięto ręki by chociaż wymienić dziurawe siatki w bramkach.

Postanowiłem to sprawdzić. Zabierając ze sobą pełny osprzęt prawdziwego plażowicza wybrałem się na przysłowiową „sztuczną”. Przechodząc koło Sportowej 7 było widać profesjonalizm. Zawsze dbałość o murawę i porządek. Sąsiednim boiskiem jest właśnie „sztuczna” która na pierwszy rzut oka nie przypominała chociażby poziomu gry piłkarzy w polskiej I lidze.

Na miejscu spotkałem grającego w piłkę Mateusza. Zadając mu pytanie o warunki gry, było widać zażenowanie.

– Od dawna nie były tutaj wymieniane siatki w bramce. Nie wspomnę już o nawierzchni. Jest tu tyle piasku, że przy każdym strzale, można się przewrócić – mówi.

——————————————————————————————————–

GORĄCA LINIA 24powiat.pl

Ten artykuł powstał dzięki naszemu czytelnikowi.

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś ciekawego wydarzenia, zrobiłeś zdjęcia i chcesz się nimi podzielić skontaktuj się z nami. Czekamy na wieści z powiatu od naszych czytelników. Zapraszamy do działu KONTAKT

——————————————————————————————————-

Przedstawiam fotorelację:

Rzeczywiście stan nawierzchni przypomina plażę. Ciekawe czy w korkach też

ślizgałbym się ? Chociaż nie, bo w regulaminie jest zakaz wstępu w takich butach…

komentarz Jacka: może tak tego nie widać, ale od grających tutaj ludzi w korkach

jest strasznie krzywo.

Ciekawe kto zabrał wiszący śmietnik (?)

Podsumowując ten śmietnik odzwierciedla ostatnie prace podjęte na terenie boiska wielofunkcyjnego.

Teraz pytanie. Czy do Euro 2012 zdążymy wymienić siatki, odnowić nawierzchnię, wstawić brakujące śmietniki? O to jest pytanie…
Jest 4 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    Kamil

    Pytanie tylko,kto do tego doprowadził ???.Na pewno samo się te dziury nie zrobiły.Jeśli chcemy mieć coś dobrego to dbajmy o to.!!!!!!


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz