Na gali Plastrów Miodu zebrano 18 tys. zł

18 tys. zł to łączny dochód z balu charytatywnego towarzyszącego Gali „Plastrów Miodu – Nagród Starosty Kluczborskiego”, w tym także z prowadzonej podczas balu licytacji kalendarzy „Powiat kluczborski – Stąd jesteśmy” ” oraz z ich sprzedaży za symboliczne cegiełki. Kwota ta zostanie podzielona po połowie na pomoc w leczeniu Ani Szropy z Chocianowic i Błażejka Michalskiego z Bąkowa.

– Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy poprzez udział w balu, w aukcji czy kupno kalendarza pomogli tym dwojgu – mówi starosta Piotr Pośpiech.

– Cieszę się, że od początku przyznawania „Plastrów Miodu” łączymy promowanie mieszkańców naszego powiatu z pomaganiem. A dzięki Państwa hojności i życzliwemu zainteresowaniu mogliśmy tę pożyteczną tradycję – i w tym roku z pozytywnym skutkiem – kontynuować.

6 – letni Błażej Michalski walczy z chłoniakiem, 24 – letnia Ania Szropa z dnia na dzień straciła władzę w nogach. Oboje dzielnie zmagają się ze swoimi chorobami, na szczęście mogą liczyć na pomoc sąsiadów, znajomych, a nawet całkiem obcych ludzi, jak podczas tegorocznych „Plastrów Miodu”.

Oprac. Monika KlufNie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.