Nowy inwestor w Kluczborku

3245

W dniu 19 maja 2015 r., w Kluczborskim Ratuszu, firma CEDROB S.A. podpisała akt notarialny potwierdzający zakup terenów inwestycyjnych w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „Invest Park” w Ligocie Dolnej. Dokument został podpisany przez Prezesa firmy CEDROB S.A. Andrzeja Goździkowskiego oraz Burmistrza Miasta Kluczborka Jarosława Kielara.

Firma CEDROB zakupiła dwie ostatnie działki o łącznej powierzchni 3,95 ha, dzięki czemu cały obszar WSSE (łącznie 54 hektary) został zagospodarowany.

Firma CEDROB S.A. planuje budowę od podstaw zakładu produkcji pasz tj. budynku wytwórni wraz z wyposażeniem technologicznym, magazynów do przechowywania materiałów produkcyjnych oraz wyrobów gotowych. Całkowity koszt inwestycji wyniesie ponad 70 mln zł. Docelowo firma zatrudni w nowym zakładzie co najmniej 70 pracowników.

CEDROB S.A. to lider w produkcji mięsnej i przetworów drobiowych będący jednocześnie największą firmą w branży z rodzimym kapitałem. Początki firmy sięgają 1991 roku. Firma rozwijała się dynamicznie na przestrzeni kolejnych lat. Jest nowoczesną i ciągle rozwijającą się firmą. Ma za sobą wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, dzięki której może z powodzeniem realizować swoją misję oraz pomnażać zasoby.

Obecnie w strukturze CEDROB S.A. funkcjonują:

• Fermy reprodukcyjne

• Wylęgarnie piskląt w Pawłowie, w Skarżynku oraz w Mławie,

• Wytwórnie pasz w Gumowie i w Raciążu,

• Fermy tuczu,

• Ubojnie drobiu w Ciechanowie oraz w Ujazdówku koło Ciechanowa oraz w Niepołomicach koło Krakowa,

• Zakład Mięsa Drobiowego w Ciechanowie,

• Sklepy firmowe,

• Zakład Handlu Paliwami, prowadzący sprzedaż paliw płynnych m. in. na potrzeby ferm reprodukcyjnych,

• Zakład Handlu Nawozami.

Więcej o firmie CEBROB S.A. na oficjalnej stronie firmy www.cedrob.com.plJest 1 komentarz

Dodaj swój
  1. 48x48
    Paweł

    Docelowo firma zatrudni w nowym zakładzie co najmniej 70 pracowników, którzy dostaną ochłapy w postaci 1250zł netto.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz