Nowy samochód OSP Chocianowic

PEUGEOT Boxer kosztował 148.080,00 zł i zastąpił wysłużonego już „Żuka”. Strażacy z Chocianowic starali się o nowy samochód już od dawna. Dzięki dofinansowaniu Związku OSP w Warszawie, Gminy Lasowice Wielkie oraz Starostwa Powiatowego w Kluczborku mogli w końcu spełnić swoje marzenie. Oczywiście swoją pomocą finansową zaoferowali także mieszkańcy Chocianowic wspólnie z Radą Sołecką.

50.000 zł – Związek Ochotniczych Straży Pożarnych R.P. w Warszawie
40.000 zł ? Gmina Lasowice Wielkie
30.000 zł ? Starostwo Powiatowe w Kluczborku
15.000 zł ? Rada Sołecka Chocianowic, w imieniu mieszkańców Chocianowic
13.080 zł ? OSP Chocianowice

Samochód wyposażony jest m.in. w agregat gaśniczy szybkiego natarcia, wyciągarkę samochodową oraz maszt oświetleniowy. Strażacy są bardzo zadowoleni ze swojego nowego nabytku i mają nadzieję, że będzie im służył przez wiele lat. Samochód przeszedł już swoje pierwsze testy praktyczne. Zarząd OSP Chocianowice dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do zakupu wozu strażackiego.

Fot: K. Lis / www.chocianowice.eu
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.