Od wtorku zamknięty przejazd kolejowy na Opole

Jak wynika z informacji zamieszczonej na drogowskazie od wtorku 6 sierpnia zamknięty będzie przejazd kolejowy na Opole (ulica Opolska w Kluczborku).

W ramach zamknięcia przejazdu w Kluczborku (ul. Opolska) w dniach 06-12 sierpień 2013 wykonywana będzie nowa nawierzchnia w torze nr 2 (płyta kolejowo-drogowa typu Edilon – odporna na nacisk ciężkich samochodów i trwała w eksploatacji wraz z asfaltowaniem przyległych międzytorzy – informuje Mirosław Siemieniec z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Wykonawcą robót rewitalizacyjnych na linii kolejowej E 30 na odcinku Kalety – Kluczbork jest konsorcjum firm TORPOL S.A. z siedzibą w Poznaniu – Przedsiębiorstwo Usług Technicznych INTERCOR Sp. z o.o. z siedzibą w Zawierciu – POZ-BUD T&R S.A. z siedzibą w Wysogotowie reprezentowane przez  TORPOL S.A.
Jest 7 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  as

  zenada to co ta firma sobie mysli ze na kazdy tor bedzie zamykac na tydzien przejazd?Czy oni nie moga zrobic tego wszystkiego od razu? tylko po 1 czy 2 tory?

 2. 48x48
  Paweł

  Widać, że z ciebie jest as. To nie firma sobie wybiera co mają robić. Jeżeli myślisz to pomyśl najpierw jak coś napiszesz. Będą robić kolejne przejazdy nie robiąc całej długości linii. Pomyśl, żeby robić przejazd musi być robiona linia nikt nie będzie wspawywał fragmentu toru po to aby go później wyciniać i ponownie wspawać. Puste komentarze osób, które nie mają żadnego pojęcia o takiej robocie to koszmar. Przynajmniej można to wziąść na logike.

 3. 48x48
  as

  a pawelku pomysl o ludziach mieszkajacych za przejazdem,tobie tez radze najpierw pomyslec a pozniej pisac,nie zyjemy w sredniowieczu zeby nie mozna bylo zrobic tego naraz i nie pisz glupot o spawaniu i cieciu bo na torach tego sie nie robi;)

 4. 48x48
  Paweł

  To macie pecha! Wasz problem! Jak zwykle problem bo im przejazd zamkneli, zdechniecie z głodu i nikt teraz za granice nie dojedzie bo tory ci zamkneli na kilka dni. Weź się zastanów jakie ty smutki piszesz. To nie jest problem, dla takich jak ty to powinni po jednym robić przez pięć miesięcy. Patologiczne podejście wieśniaków. Robią- źle, nie robią- jeszcze gorzej.

 5. 48x48
  Paweł

  Moja dalsza dyskusja z tobą jest bezprzedmiotowa. Narzekaj i wyrażaj swoje smutki dalej bo przecież to, że doganiamy świat jest nie ważne. Przecież ty nie możesz przejść kilkaset metrów dalej aby nie marudzić i mieć pretensji do całego świata.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz