Odpowie za kradzież

Kluczborscy kryminalni zatrzymali 42-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież przewodu trójfazowego. Podejrzany usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Wartości skradzionego mienia oszacowano na 800 zł. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

5 marca kluczborscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży 120 m przewodu trójfazowego z pomieszczenia gospodarczego jednej z posesji na terenie gminy Kluczbork. Wartość skradzionego mienia została wyceniona przez właściciela na ponad 800 zł.

Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zdarzenie i przystąpili do czynności zmierzających do ustalenia sprawcy tego przestępstwa. Podjęte przez policjantów czynności pozwoliły na zatrzymanie tego samego dnia domniemanego sprawcę tego przestępstwa. Okazał się nim 42-letni mieszkaniec gminy Kluczborka.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, do której się przyznał. Jak tłumaczył policjantom miedź uzyskaną z przedłużacza sprzedał na jednym z punktów skupu złomu.

Teraz odpowie przed wydziałem Karnym Sądu Rejonowego w Kluczborku. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Aneta Czekaj / KPP Kluczbork
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.