Odpowie za kradzież rowerów

Policjanci ustalili i zatrzymali 25 ? letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże rowerów na terenie Kluczborka. Skradzione rowery sprzedawał, a pieniądze przeznaczał na alkohol i papierosy. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek (19.11.2013 r.) do policyjnego aresztu trafił 25 ? letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego. Mężczyzna podejrzewany jest o kradzieże kilkunastu rowerów na terenie Kluczborka. Wybierał głównie rowery niezabezpieczone, pozostawione w stojakach lub na klatkach schodowych, a następnie sprzedawał je. Zarobione w ten sposób pieniądze wydawał na alkohol i papierosy. Zatrzymany usłyszał już zarzuty, grozi mu do 5 lat więzienia.

Chcąc uchronić się przed kradzieżą roweru trzeba pamiętać, że czynnikami ułatwiającymi życie złodziejom jest lekkomyślność i niefrasobliwość właścicieli, którzy pozostawiają swoje jednoślady bez opieki i zabezpieczeń technicznych przed domem, sklepem lub na klatce schodowej. Jeżeli już musimy pozostawić swój rower bez opieki, należy przypiąć go odpowiednim zapięciem do stałego elementu podłoża np. poręczy.

REKLAMASESJA ZDJĘCIOWA. Twój Kalendarz na 2014 rok w prezencie !!!
Jest 1 komentarz

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz