Odpowie za posiadanie amfetaminy

Kluczborscy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Kluczborka, podejrzanego o posiadanie amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzut  z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Prawo przewiduje za to nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Kluczborscy kryminalni realizując działania zmierzające do ograniczenia przestępstw narkotykowych 15 stycznia zatrzymali 22-letniego  mieszkańca Kluczborka.

W miejscu jego zamieszkania policjanci ujawnili woreczek foliowy z zawartością 0,57 gram białego proszku. Woreczek schowany był w pudełku po papierosach. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina, co potwierdzone zostanie w toku dalszego postępowania badaniami laboratoryjnymi.

22-letniemu mieszkańcowi Kluczborka  przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających. Czyn ten zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Aneta Czekaj / KPP Kluczbork
Jest 1 komentarz

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz