Odpowiedzą za kradzież

Kluczborscy policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 25 i 34 lat podejrzewanych o kradzież. Poszkodowana w wyniku przestępstwa straciła pieniądze laptop i telewizor. Swoje straty oszacowała na prawie 2 000 zł. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

3 sierpnia 2013 r. kluczborscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży w jednym z kluczborskich mieszkań. Pokrzywdzona skradzione mienie oszacowała na 1900 zł.

Podjęte przez kluczborskich policjantów działania doprowadziły do wytypowania i zatrzymania sprawców tego przestępstwa. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Kluczborka w wieku 25 i 34 lat . Jak ustalili pracujący nad sprawą policjanci mężczyźni pod nieobecność właścicielki mieszkania zabrali pieniądze, telewizor oraz laptop. Obaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty kradzieży. Teraz muszą liczyć się z odpowiedzialnością karną przed Sądem Rejonowym w Kluczborku.

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci w trakcie prowadzonych czynności odzyskali skradziony telewizor i laptop.

Mariusz Trejten / KPP Kluczbork
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.