Odpowiedzą za kradzież z włamaniem

Kluczborscy policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców gm. Murów podejrzanych o kradzież z włamaniem do samochodów osobowych w miejscowości Laskowice. Mężczyźni usłyszeli zarzuty. Grozi im teraz zgodnie z kodeksem karnym 10 lat pozbawienia wolności.

Kluczborscy policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców gm. Murów podejrzanych o kradzież z włamaniem do samochodów osobowych w Laskowicach. Do zdarzenia doszło w styczniu 2013 r. Nieznany wówczas sprawca włamał się do samochodu marki VW Golf i obok zaparkowanego Citroena, po czym zabrał m.in. radioodtwarzacz i felgi z oponami. Łączne straty zostały oszacowane na 2700 złotych.

Podjęte przez kluczborskich policjantów czynności pozwoliły na wytypowanie domniemanych sprawców tego przestępstwa. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy gm. Murów w wieku 19 i 20 lat.

Policjanci pracujący nad tą sprawą zatrzymali podejrzanych o to przestępstwo. Mężczyznom został przedstawiony zarzut kradzieży z włamaniem. 19-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Policjanci odzyskali część skradzionego sprzętu. Trwają czynności w celu odzyskania innych przedmiotów pochodzących z tych przestępstw.

Za ten czyn grozi im nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Aniela Pluta / KPP Kluczbork
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.