Okradali altanki działkowe

Kluczborscy policjanci ustalili i zatrzymali podejrzanych o ponad 20  włamań na terenie ogródków działkowych. Podejrzani to mieszkańcy Kluczborka w wieku 20 i 24 lata. Usłyszeli już zarzuty do których się przyznali. Zatrzymanym grozi teraz  do 10 lat pozbawienia wolności.

Podjęte przez kluczborskich funkcjonariuszy czynności pozwoliły na ustalenie i zatrzymanie (5 maja) sprawców licznych włamań do altan ogrodowych na terenie kluczborskich ogródków działkowych.  Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Kluczborka w wieku 20 i 24 lat.

Podejrzani w okresie od grudnia 2013 roku do kwietnia 2014 roku włamali do  ponad 20 altan ogrodowych. Sprawcy kradli elementy wykonane z miedzi, które następnie sprzedawali w jednym z punktów skupu złomu – tłumaczy Mariusz Trejten, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.

Zatrzymani usłyszeli już zarzuty do których się przyznali. Dwaj mężczyźni byli już wcześniej karani za podobne przestępstwa. Teraz grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.