PIŁKA NOŻNA: Finały Orlików w Kluczborku za nami. Sprawdź jak wypadł MKS Kluczbork (GALERIA)

MKS Kluczbork ma najlepszych Orlików w województwie. W sobotę na boisku KKS w Kluczborku odbył się turniej finałowy, gdzie wystąpiło osiem najlepszych drużyn ze wszystkich Podokręgów. Nasi młodzi piłkarze pokonali w finale Otmuchów 1:0, z którym wcześniej wygrali wysoko w grupie 4:0.

Przed turniejem odbyło się losowanie dwóch grup, a piłkarze MKS-u zajęli w swojej grupie A II miejsce.

MKS Kluczbork – Czarni Otmuchów 4:0

MKS Kluczbork – Chemik Kędzierzyn Koźle 3:3

MKS Kluczbork  – Piast Strzelce Opolskie 0:2

W półfinale nasi zawodnicy zmierzyli się z OKS-em Olesno – zwycięzcą grupy B i wygrali 3:0. W finale natomiast okazali się lepsi o bramkę od Otmuchowa, a całe spotkanie przebiegało pod ich dyktando.

III miejsce na podium zajęli piłkarze OKS Olesno, którzy pokonali Spartę Prudnik 3:0.