PILNE. Siatkówka. W czwartek do Kluczborka przyjedzie Puchar zdobyty przez Polaków na MŚ!

pucharwklb

Puchar zdobyty przez reprezentację Polski na Mistrzostwach Świata 2014 w piłce siatkowej przyjedzie w czwartek do Kluczborka!

Trofeum będzie można zobaczyć w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza 10 od godz. 13:30 do 15:00.

Każdy będzie miał niepowtarzalną okazję zobaczenia tak cennego trofeum i zrobienia pamiątkowych fotografii. Takiej okazji nie można przegapić! Zapraszamy serdecznie uczniów oraz wszystkich sympatyków piłki siatkowej.

Przyjazd trofeum Mistrzostw Świata na Opolszczyznę zorganizowali Okręgowy Związek Piłki Siatkowej w Opolu oraz Marszałek Województwa Opolskiego we współpracy z klubem siatkarskim ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zrzeszającym zawodników na najwyższym poziomie w tym Mistrzów Świata.

W tym regionie Puchar Świata odwiedzi m.in. miejscowości, gdzie istnieją Siatkarskie Ośrodki Szkolne; Strzelce Opolskie, Nysę, Kędzierzyn-Koźle, Opole oraz Kluczbork.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.