PILNE: Wiadomo gdzie zagra MKS Kluczbork

W poniedziałek zebrała się Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych. Starający się o grę w I lidze zespół Górnik Polkowice OTRZYMAŁ licencję. Tym samym MKS Kluczbork w zbliżającym się sezonie wystąpi w II lidze zachodniej.Jest 8 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  Grzesiek

  Na co wszyscy liczyli?
  Trzeba było grać w końcówce sezonu a nie liczyć na drapane.
  Za rok derby w 3ej lidze z Odrą

 2. 48x48
  emte

  Spójrzmy prawdzie w oczy. Górnik nie wzmacniałby się, gdyby nie był pewien grania w I lidze. Poza tym, zadajmy sobie pytanie, czy mamy w tej chwili drużynę i sztab szkoleniowy, które byłyby w stanie godnie walczyć o punkty na I-ligowych boiskach? Wydaje mi się, że zdecydowanie lepszym dla MKSu, jest rozwiązanie grania w II lidze, bo jest jest to najwyższa klasa rozgrywkowa, na którą stać w tej chwili Kluczbork. Jest to moje obiektywne zdanie, z którym najwierniejsi kibice, do końca wierzący w pozostanie w I lidze, mogą się nie zgodzić. Pozdrawiam.

 3. 48x48
  Józek

  Super. To dobrze zrobi zawodnikom, klubowi itp. Narodzi się pod wodzą trenera Smółki świetny młody zespół, nowa jakość. Jeśli nie w tym roku to na 100 % za rok będziemy walczyć o I ligę. Ja uważam, że czeka nas ciekawy sezon, mnóstwo emocji i kilak niespodzianek- mam nadzieje, że któryś z nowych nabytków MKS- u stanie się gwiazdą na miarę Waldka Soboty.

 4. 48x48
  Michał

  Szkoda bo łatwiej było się utrzymać w I-ej lidze niz teraz do niej awansowac.Ale to nic – jak to sie mówi karawana jedzie dalej.Druga liga wyglada atrakcyjnie,a kibicowsko nawet lepiej od pierwszej.Będą emocje.Pozdro

 5. 48x48
  1312

  Dobrze. 2 liga lepsza. Spadli na boisku to nie mogli liczyc na cuda przy zielonym stoliku a i tak takie sie wyczyniały. jak licencja moze ciagnac sie az za termin rozpoeczecia rozgrywek. chore, takie rzczy tylko w Polsce w PZPN! Ale 2 liga dobra, WSZYSCY DO ZDZIESZOWIC!


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz