Po zimie alejki Parku Miejskiego wyglądają jak jedna wielka psia kupa

Po odejściu zimy trzeba będzie wysprzątać cały Park Miejski w Kluczborku. Co prawda wiosny jeszcze nie ma, ale mieszkańcy już się skarżą. Alejkami parkowymi nie da się chodzić, jest za dużo odchodów naszych czworonogów.

W czasie zimy drogi były odgarnięte na szerokości około 2 metrów. Psy załatwiały się wówczas na wałach śniegu. Po roztopie białego puchu wszystkie odchody zostały na alejkach. Temat do przyjemnych nie należy. Obecnie spacer po parku to jeden wielki slalom, a podobno kto wdepnie tego czeka szczęście.

To prawda, park trzeba będzie wysprzątać. Ostatnio szedłem z synem na spacer, bo zrobiło się na trochę cieplej, to nasza wycieczka wyglądała jak jeden wielki slalom – tłumaczą mieszkańcy Kluczborka.
Jest 1 komentarz

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz