Podejrzany o uszkodzenie opon i posiadanie narkotyków

kolce 1.1

Kluczborscy policjanci zatrzymali 38-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 5 gramów marihuany i amfetaminy. Mężczyzna podejrzany jest także o zniszczenie opon w zaparkowanym samochodzie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

7 marca kluczborscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania należącego do 38?latka, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli prawie 5 gramów suszu roślinnego i białego proszku. Badanie testerem potwierdziło, że zabezpieczone substancje to narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie.

Jednak to nie jedyne przestępstwo, o które podejrzewają go policjanci. Śledczy przedstawili 38-latkowi również zarzut uszkodzenia mienia. Zdaniem śledczych mężczyzna dzień przed zatrzymaniem przebił dwie opony w busie zaparkowanym nieopodal jego mieszkania. Policjanci ustalili, że 38-latek podłożył pod samochód metalowe kolce, które również znaleźli w jego mieszkaniu.

KPP KluczborkNie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.