Podtopienia po wieczorno – nocnych ulewach w Kluczborku (FOTO internautów)

Interwencje strażaków po nocnych ulewach w powiecie kluczborskim

Ulica Klasztorna – zdjęcia przesłała Basia

Ulica Jagiellońska

Ulica Gierymskiego

Kujakowice:

Ulica Kujakowicka – Zdjęcia przesłał Bradam

Ulica Poniatowskiego. Fot. DJ Lama
Jest 7 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  Ciekawski

  Rozumiem, że zalało Kujakowicka bo rzeczka ta nie posiada połączenia ze zbiornikiem retencyjnym, ale dlaczego na Stobrawie nagle tyle wody ? Przecież obecnie jest już zbiornik czyżby nie działał ? Czy ktoś przesadził ze spuszczeniem wody ?

 2. 48x48
  Janusz

  Ciekawski zajrzyj do mapy i zobacz co to za rzeczka,a raczej smródka. Zbiornik jest na rzece stobrawa. Gdyby miasto z wodociągami zadbało o porządek i czyszczenie przepustów i samych rzeczek to było by inaczej, budzą się wtedy jak pada deszcz. Kase z Unii przeznaczyli na zegarki. Nie trzeba kończyć studiów żeby zauważyć gdzie od wielu lat jest woda i w jakich rzeczkach.

 3. 48x48
  Michał

  Ja mam trochę inne zdanie, cała ta rzeczka to potok kujakowicki i jest on regularnie czyszczony, wiem bo mieszkam niedaleko, to po prostu taka rzeczka że zawsze będzie wylewać. Niektórych rzeczy nie da się tak do końca uregulować. Moim zdaniem miasto w miarę regularnie dba o różne cieki wodne. Np. na tyłach ul. Cybisa płynie niewielki ciek wodny, który teraz również trochę wylał. Ciek ten jest w miarę regularnie czyszczony , ale co z tego jak ludzie mieszkający przy nim wywalają do niego wiadra, buty itd. czym sami blokują przepusty zdecydowanie bardziej niż nieskoszona trawa. A później tylko narzekanie na innych.

 4. 48x48
  Matey

  Rzeka przebiega przez Kujakowice i jest Regularnie czyszczona przez mieszkańców samej Wsi bo boją się o Swoje Domy i Gospodarstwa.Obecnie tama na Rzece u nich jest zamknięta i Zalewają oni swoje pola żeby nie zalało nas tj.Kluczborka.Gdyby wczoraj otworzyli tamy to os.Malarzy tonęło by dziś w Wodzie…

 5. 48x48
  ag

  delikatnie informując to żaden ciek z Kujakowic do Kluczborka nie płnie, jedynie z części południowej pól kujakowickch płynie woda do do cieków wodnych płynacych przez miasto lub obok


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz