Policjant po służbie zatrzymał podejrzanych o kradzież

Policjant z Kluczborka zatrzymał po służbie dwie osoby podejrzane o kradzież kosmetyków z marketu na terenie miasta. 26-letnia kobieta i 61-letni mężczyzna usłyszeli już zarzuty. Straty spowodowane ich przestępczą działalnością szacowane są na ponad 1100 złotych. Oboje muszą się teraz liczyć z karą nawet 5 lat więzienia.

17 maja tego roku jeden z funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku, będąc po służbie, robił zakupy w miejscowym markecie. W pewnym momencie, stojąc w kolejce do kasy rozpoznał poszukiwane osoby. Oboje byli wcześniej typowani do kradzieży sklepowej- informuje Mariusz Trejten, rzecznik prasowy KPP w Kluczborku.

Policjant natychmiast o fakcie tym powiadomił dyżurnego kluczborskiej komendy. Ten na miejsce wysłał mundurowych z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. 26-letnia kobieta i 61-letni mężczyzna zostali zatrzymani. Oboje są mieszkańcami województwa śląskiego.

Śledczy ustalili też, że para kilkanaście dni wcześniej skradła w markecie artykuły warte ponad 1100 złotych.  Zatrzymani usłyszeli już zarzuty kradzieży. Grozi im teraz 5 lat pozbawienia wolności.

KPP KluczborkNie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.