Policyjny pościg za złodziejami samochodu (VIDEO)

Policyjny pościg zakończył się zatrzymaniem dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież opla corsy. Zatrzymani to dwaj mieszkańcy Kluczborka w wieku 18 i 38 lat. Grozi im teraz nawet 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek rano policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku zostali powiadomieni o kradzieży samochodu. Ze zgłoszenia wynikało, że do zdarzenia doszło w nocy z 12 na 13 stycznia. Z  parkingu przed jednym z bloków w Kluczborku nieznany wówczas sprawca ukradł opla corsę.

Po ustaleniu okoliczności zdarzenia kryminalni wytypowali osobę podejrzewaną o to przestępstwo oraz prawdopodobne miejsce ukrycia samochodu. Funkcjonariusze podejrzewali, że corsa może poruszać się po terenie sąsiedniej gminy.

Zorganizowano punkty blokadowe. Na jednym z nich patrol zauważył poszukiwany pojazd. Kierowca na widok policjantów zaczął uciekać.  Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli pościg. Po kilku kilometrach zatrzymali uciekający samochód. Znajdujący się  wewnątrz dwaj mężczyźni wybiegli z corsy i zaczęli uciekać pieszo, jednak po chwili znaleźli się w rękach policjantów.

Zatrzymani dwaj mieszkańcy Kluczborka w wieku 18 i 38 lat trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP KluczborkNie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.