Pościg ulicami Kluczborka za uciekającym Fordem

W środę wieczorem w późnych godzinach wieczornych kluczborscy policjanci patrolując miasto na ulicy Mickiewicza zauważyli samochód marki Ford Focus jadący zygzakiem. Próba zatrzymania go do kontroli drogowej okazała się bezskuteczna.

Na widok sygnałów dawanych przez funkcjonariuszy kierujący fordem zdecydowanie przyspieszył usiłując uciec. Policjanci ruszyli w pościg za pojazdem. Kierujący samochodem na ul. Karola Miarki stracił panowanie nad pojazdem i ucieczka forda zakończyła się w przydrożnym rowie.

Przy uszkodzonym samochodzie stało czworo mężczyzn w wieku 20,25,28,33 lat (mieszkańcy powiatu kluczborskiego). Badanie na zawartość alkoholu u mężczyzn wykazało u 20?latka ? 1,00 promila, 25?latka ? 1,60 promila, 28-latka ? 2 promila, natomiast u 33-latka – 1,80 promila.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia, gdyż żaden z nich nie przyznawał się do kierowanie pojazdem. Podczas kolizji nie doznali oni obrażeń ciała. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.

Fot. Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku
Jest 5 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    darek

    no nie wiem z czego wy sie tak cieszycie i podniecacie
    może gdyby banda idiotów potrąciła kogoś z waszych rodzin to zdania by wam się odmieniły

    kierowcy zabrać dożywotnio prawko a reszta po 5tys grzywny


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz