Potrącił pieszego motorem i uciekł. Policja szuka świadków

Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie kolizji drogowej zaistniałej 2 grudnia 2013 roku około godziny 16:00 na trasie Smardy Dolne – Kluczbork.

W poniedziałek 2 grudnia około godziny 16:00 na trasie Smardy Dolne ? Kluczbork doszło do potrącenia pieszego. W idącego ze Smard w kierunku Kluczborka 12 ? letniego chłopca uderzył jadący od strony Kluczborka motocyklista. Kierujący motorem typu ?cross? nieustalonej dotychczas marki odjechał z miejsca zdarzenia.

Prosimy wszystkie osoby mające informacje dotyczące tego zdarzenia o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku tel. 77-417-03-50 lub 77-417-03-65.Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.