POWIAT: na drogach dramatycznie. Sypie śnieg. Opóźnienia na PKP

Sytuacja na drogach naszego powiatu w piątkowe popołudnie jest bardzo dramatyczna. Przez cały dzień sypie śnieg. Zarząd dróg nie nadąża z odśnieżaniem głównych ulic, a co dopiero mówić o pozostałych ulicach w naszym mieście… o drogach łączących wioski naszego powiatu lepiej nie wspominać. Tam oprócz tego, że leży pełno śniegu tworzą się również zaspy, które nawiewane są od wschodu. Mocno wieje, a ma być jeszcze gorzej. Popołudniu utrzymywała się temperatura w okolicach 4-7 stopni C. poniżej zera.

Synoptycy informują, że może być jeszcze gorzej. Opady mają utrzymać się w sobotę i niedzielę. Będą one wynosiły od 10 do 15 cm, lokalnie może być to nawet 20 cm. Temperatura w dzień i w nocy będzie wynosiła parę kresek poniżej zera.

Trwa paraliż komunikacyjny na kolei. W ciągu dnia wiele kursów PKP było opóźnionych. Podróżni koczują na kluczborskiej stacji.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.