POWIAT: Sylwestrowy poranek i popołudnie przebiegały w miarę spokojnie

Mimo bardzo trudnych warunków atmosferycznych na drogach, które w nocy z środy na czwartek zmieniły się diametralnie, sylwestrowy dzień w powiecie kluczborskim przebiega w miarę spokojnie.

Zespół ratowniczy FALCK w Kluczborku poinformował nas, że w ciągu dnia nie było żadnych groźnych wydarzeń w których ucierpieliby ludzie.

Na drogach panują bardzo trudne zimowe warunki. Jeszcze w czwartek nad ranem około godziny 4:00 w powiecie padał deszcz, ale momentalnie klimat pogorszył się. Stopniowo deszcz zamienił się w śnieg, a wodna pokrywa przymarzła. Teraz na wszystkim leży duża ilość śnieżnego puchu. Jest ślisko, dlatego drodzy mieszkańcy naszego powiatu, apelujemy o rozwagę i życzymy Wszystkiego Najlepszego.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.