POWIAT: W Kluczborku ‚szóstka’ w Dużym Lotku

Jak podaje strona Totalizatora Sportowego aż osiem osób trafiło „szótkę” we wtorkowym losowaniu Dużego Lotka.  Każda z nich wygrała po 4 670 943,30 złotych. Wygrany kupon został wysłany w kolekturze na ulicy Wołczyńskiej.

Wtorkowe liczby: 6, 14, 28, 44, 45, 48

Tak wysoka pula 37 367 546,40 złotych (nie udało się zgromadzić przewidywanej kwoty 40 000 000 złotych) powstała dlatego, że nikt z graczy nie trafił ?szóstki? w siedmiu poprzednich losowaniach Dużego Lotka.

We wtorkowy poranek nasz portal postanowił sprawdzić losową kolekturę przy ulicy Grunwaldzkiej koło PKS-u w Kluczborku, jak wygląda sytuacja w dniu wielkiej kulminacji. Aleksandra Lepsy pracująca w kolekturze nr 13. mówiła, że frekwencja przed wtorkowym losowaniem jest bardzo dobra.
 
 – Jeśli chodzi o wiek osób wysyłających kupony to są to osoby raczej starsze. Naszą kolekturę odwiedzają w większości raczej stali klienci – dodaje Aleksandra Lepsy.

Źródło: lotto.pl/własne
Jest 1 komentarz

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz