Powstała sygnalizacja na przejściu przy Jana Pawła II. Sprawdź ile to kosztowało

Zakończył się montaż świateł na przejściu dla pieszych przy ulicy Jana Pawła II w Kluczborku. Powiat wydał na tą inwestycję 70 tyś. zł. Znajdują się one w miejscu, gdzie piesi przechodząc przez ruchliwą drogę kierują się w stronę kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Pomysł bardzo dobry. Na pewno będzie bezpieczniej w tym miejscu. Dzieci zawsze miały problem z przejściem. Szczególnie w niedzielę, gdzie wszyscy chodzą do kościoła. W tygodniu ludzie przechodzą również do pobliskiego supermarketu – mówi Małgorzata Syposz, mieszkanka Kluczborka.

Ze względu na remont Katowickiej, na ulicach Jana Pawła II i Jagiellońskiej ruch samochodów, w tym ciężarowych jest wzmożony.
Jest 2 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    Rafters

    Też tak sądze jak Jolo,70 tys. złotych to gruba przesada za te inwestycje!!!Za nim bezmyślnie wyda się taką kase w dodatku nie swoją,to trzeba się dobrze zastanowić!!!Ale pomysł sygnalizatora w tym miejscu to dobry pomysł!!!A ile kosztowała sygnalizacja na Jagiellońskiej?!


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz