Prezes PZPN Grzegorz Lato: „Kluczbork wiedział czego nie ma, i co nie zostało zrobione” (zobacz VIDEO z całą wypowiedzią)

Poniżej materiał VIDEO z wypowiedzią prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Grzegorza Lato odnośnie Euro 2012 i tego, że Kluczbork nie będzie gościł żadnej reprezentacji.
Jest 3 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    Przemek

    Nie ma szans, żeby Polska Piłka coś znaczyła w Europie w najbliższych latach. Jak, taki ktoś może zajmować jedno z najbardziej prestiżowych stanowisko menedżerskich w Polsce. Ten facet nie ma pojęcie po co przyjechał do Kluczborka, nie ma pojęcia o pracach spółki, do której się sam odwołał. Wartość jego osoby zapewne wyrażają słowa: Panie redaktorze, ja mam od tego ludzi… musiałabym być alfą i omegą. Tak Panie Lato, żeby być prezesem PZPN to trzeba być alfą i omegą, kopalnią wiedzy, a nie tylko być i jeździć po Polsce bo obiecałem.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz