PUCHAR POLSKI: Kibice Odry przyjadą do Kluczborka

W środę o godzinie 17:00 rozpocznie się spotkanie Pucharu Polski pomiędzy MKS-em II Kluczbork a Odrą Opole. Do Kluczborka wybierają się kibice gości, którzy otrzymali do dyspozycji 150 biletów. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim.

Ostatnio pierwsza drużyna MKS-u spotkała się z Odrą podczas meczu sparingowego, który odbył się w lipcu poprzedniego roku w Opolu. Wówczas było 1:1, a dla MKS-u gola ustrzelił nieobecny już Arkadiusz Półchłopek. Stan rywalizacji wyrównał Tyc – najskuteczniejszy strzelec Opolan.

W Odrze grają byli zawodnicy MKS-u: Tomasz Copik, Marcel Surowiak i Adrian Krysian.

– >>> Poczytaj więcej o tym meczu sparingowymJest 9 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  kibic

  rozumiem ze strona 24powiat.pl jest poswiecona w dużej mierze wydarzeniom sportowym. Ale dlaczego nikt nie pisze o sprawach również ważnych jak nie ważniejszych? NP. wczoraj w borkowicach zginął młody pracownik który spadł z budynku remontowanej szkoły. Warto tym sie zainteresowac.

 2. 48x48
  sako

  Ale atrakcja! Przyjeżdża banda oszołomów z marnej Łoderki i już 24powiat się podnieca. Po co ten artykuł? Z kwiatami mamy czekać w granicach miasta?!

 3. 48x48
  lk74

  Niech rezerwy się sprężą i pokażą Oderce gdzie jej miejsce na mapie futbolowej Polski. Po takiej porażce długo by się cwaniaczki nie podnieśli. A tak nam gorąco życzyli swego czasu spadku z 1 ligi.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz