PUCHAR POLSKI: W sobotę o 13:00 pierwszy mecz w Kluczborku

Już w sobotę 3 marca planowane jest rozegranie kolejnej rundy Pucharu Polski. Rezerwy MKS-u Kluczbork po listopadowej wygranej na wyjeździe z LZS-em Rudniki 4:2, tym razem zagrają na własnym boisku. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Andrzeja Konwińskiego będzie IV-ligowy LZS Kotórz Mały (po 15 kolejkach znajdują się w strefie spadkowej i mają stratę 7 punktów do pierwszej pozycji dającej im utrzymanie). Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 13:00 czyli godzinę szybciej niż wcześniej informowaliśmy.

Wszystko wskazuje na to, że warunki atmosferyczne pozwolą na rozegranie meczów. Synoptycy zapowiadają bowiem w najcieplejszym momencie dnia ponad 10 stopni C.

Jeśli jednak spotkanie nie dojdzie do skutku, a swojego meczu w pucharze nie zagra także Victoria Chróścicie, to obie te drużyny zmierzą się ze sobą w meczu sparingowym – informuje szkoleniowiec.

Zwycięzca meczu MKS II Kluczbork – LZS Kotórz Mały zmierzy się ze zwycięzcą spotkania LZS Proślice – Odra Opole. W sobotę 10 marca rozpocznie się runda rewanżowa w lidze okręgowej. W pierwszym spotkaniu rezerwy zagrają na wyjeździe z LZS-em Rybna.

MKS Kluczbork – LZS Kotórz sobota 3 marca, godzina 13:00

W niedzielę o 13:00 juniorzy MKS-u Kluczbork zagrają sparing z Polonią Wołczyn.Jest 1 komentarz

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz