PUCHAR POLSKI: LZS Gronowice – LZS Chocianowice 0:1

W czwartek odbyła się kolejna runda Pucharu Polski w Podokręgu Kluczbork.

LZS Gronowice – LZS Chocianowice 0:1 (0:1)

Bramki: Gerlic 11′

W 85 minucie LZS Gronowice nie wykorzystały rzutu karnego. Jedenastka przestrzelona. Ostatni kwadrans goście grali w osłabieniu po czerwonej kartce Hołówki.

LZS Borkowice – Pogoń Kostów 3:1

Hetman Byczyna – LZS Rożnów 0:3

Bramki: Rycąbel, Mioduszewski, Pielichowski

LZS Świerczów – GKS Starościn 1:9

PARY PÓŁFINAŁOWE (mecze 12 czerwca 2013)

LZS Borkowice – LZS Chocianowice

LZS Rożnów – GKS Starościn

Jest 10 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    jol

jaki pretendent gronowice prosze cie a borkowice zeby niebylo niespodzianki w niedziele za 2tyg graja gronki z smardami jak pamietam to ostatnio byl remis 2-2 wiec sa dwie dru do awansu a gronki traca bramki lecz odrabiaja ale smardy dobrze sie bronia i morze byc ciekawie hihi pozdro

2. 48x48
    gosc2

jesli ktos daje obserwatora na mecz to jest to jak zeslanie od boga. Bo na meczu chocianowice – gronowice sedzia pan.R. To jedynie moglby sedziowa C klase ale to i tak jest za duzo. Chlopie daj sobie powiedziec ze to nie jest dla ciebie…a jesli sedziujesz tylko po to zeby dostawac wyplate to po co to robisz. Myslalem ze sedziowanie to cos w rodzaju jak pasja taka jak pilka czy cokolwiek a nie szybki zarobek pieniedzy. Moze to ci cos da do myslenia.

3. 48x48
    Gość

Gronowice zagrały bardzo dobry mecz, zabrakło skuteczności (przestrzelony karny w 80 minucie i jeden z napastników ładnie położył bramkarza ale nie trafił później do pustej bramki)

4. 48x48
    jojek

gronowice zagraly bardzo dobry mecz? . A czemu nie napiszesz tego ze w druzynie chocianowic nie gralo kilku zawodnikow ktorzy w polowie albo mieli zmiane albo kontuzje a potem grali w 10 dzieki uprzejmosci sedziego. Zagrali dobrze na tle drugiej polowy gdzie w skladzie nie bylo juz ludzi ktorzy tam graja . W 1 polowie oddaliscie moze 2 strzaly na bramke i to wszystko . W 2 polowie mieliscie przewage liczebna dlatego stad ta wasza niby mega „gra”

5. 48x48
    Gość

Właśnie, drużyna to nie tylko 11 zawodników a chocianowice w pierwszej połowie też nic nadzwyczajnego nie pokazało. Do porzerwy prowadziliście po długim wykopie piłki którą przejął Gerlic, i wyszedł sam na sam, to była wasza akcja bramkowa. Uprzejmości ze strony sędziego nie było żadnej, więc daruj sobie takie komentarze.

6. 48x48
    jojek

bylem na meczu poprostu i jesli widze mecz to mowie jak bylo. A kto tam u was w chocianowicach gra to nie znam ale skoro na stronie jest napisane ze najsilniejszym skladem tam pojedziecie warto bylo zobaczyc ciekawy mecz.

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.