Za niespełna miesiąc otwarcie Galerii Miodowej

W piątek 24 sierpnia wielkie otwarcie Galerii Miodowej w Kluczborku, która mieścić się będzie przy ulicy Byczyńskiej.

Prace rozpoczęły się w grudniu poprzedniego roku. Trwa również budowa ronda dojazdowego (inwestycja gminy).

Galeria to nowoczesne centrum handlowe o całkowitej powierzchni ok. 12.475,00 m2, zapewniającym około 11.000 m2 powierzchni najmu.

Wiadomo już jakie sieci handlowe wynajmować będą powierzchnię na terenie galerii. Najwięcej powierzchni będzie zajmować hipermarket Tesco. Znane są już godziny otwarcia supermarketu. Tesco będzie czynne przez cały tydzień w godzinach od 7:00 – 23:00.

Jak poinformowała nas Hanna Krzyżanowska, dyrektor ds. Ekspansji firmy P.A. NOVA S.A, inwestora ? Tesco będzie miało 4 000 m2. To będzie największy supermarket spożywczy w Kluczborku. Dla porównania niedawno otwarty przy ulicy Ossowskiego Netto ma 700 m2, a przykładowo Kaufland, który mieści się na ulicy Jagiellońskiej ma 2 200 m2. Z innych przykładów Bricomarché w Kluczborku zajmuje powierzchnię 1 300 m2.

Będą również:

Kilila ? Centrum Chińskie
Media Expert
Jysk (wszystko dla domu)
Cropp Town
House
Kawiarnia Kłos
Salonik prasowy
Face
Pan Hilary ? salon optyczny
Biuro podróży Conti
Apteka Na Dobre i Na Złe
CCC
Deichmann
drogeria Natura
Martes Sport
Play – GSM

Godziny otwarcia

Galeria handlowa będzie otwarta w godzinach poniedziałek – sobota 10:00 – 20:00. W niedzielę od 10:00 – 19:00.

Tesco przez cały tydzień 7:00 – 23:00

Co z restauracją Fast Food ?

W galerii nie będzie restauracji szybkiej obsługi (Fast Food), o którą pytają mieszkańcy. Hanna Krzyżanowska tłumaczy, że nie były prowadzone w tej kwestii żadne rozmowy z przedstawicielami np. McDonalds czy KFC

Nie jest jednak wykluczone, że w przyszłości nie stanie tego typu restauracja. Informację tą potwierdzili nam w sieci McDonalds.

Chciałbym potwierdzić, że Kluczbork jest miastem uwzględnianym w kilkuletniej strategii rozwoju sieci McDonald?s w Polsce. W chwili obecnej nie możemy jednak mówić ani o konkretnej dacie, ani lokalizacji – informuje Dominik Szulowski, McDonald’s Polska.

W miastach średniej wielkości z reguły dążymy w wybudowania lokalu wolnostojącego typu McDrive.

– >> Zobacz także: Galeria Miodowa w Kluczborku ? jakie będą sklepy ?
Jest 8 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz