Turniej piłkarski podczas Festiwal Reggae (GALERIA)

W sobotę podczas Festiwalu Reggae w Kluczborku odbył się turniej piłkarski. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami w naszej GALERII.

– >> Zapraszamy do GALERII. Pierwsze zdjęcia z piątku

– >> Sobotni turniej piłkarski

Jest 4 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  as

  wszystko fajnie wyglada tylko…. cos widowni brak …to sie rzuca w oczy…duza przestrzen a ludzie jak na lekarstwo.Czy wieczorne koncerty to zmienily? pewnie sie przekonamy:)

 2. 48x48
  as

  Bardzo daje sie we znaki kiepskie naglosnienie uciazliwe szczegolnie w nocy dla mieszkanców.Dni Klb byly jakie byly ale naglosnienie bylo dobre a tu taka lipa,Mam nadziej ze ten festiwal w tym miejscu odbyl sie pierwszy i ostatni raz…a swoja droga nie wiecie dlaczego wywalili ten festival z osrodka w Bakowie?

 3. 48x48
  michal

  Chyba dlatego, że mks będzię miał po raz drugi w tym roku nową murawe. Bo niewyobrażam sobie aby nie musiały być podjęte jakieś prace bo takich dwóch dniach.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz