SIATKÓWKA: Jedziemy na mecz derbowy do Wołczyna (PLAKAT)

Już w sobotę mecz derbowy w III lidze. Nasi siatkarze UKS Mickiewicz Kluczbork, którzy są liderem tabeli zmierzą się w Wołczynie z drużyną Volleya. Spotkanie zaplanowano na godzinę 17:00 w hali sportowej na ulicy Sienkiewicza.

Przyjedź na spotkanie aby dopingować drużynę UKS-u !!!

Do końca debiutanckiego sezonu pozostały trzy kolejki. Podopieczni trenera Mariusza Łysiaka są liderami w tabeli. W pierwszym meczu dwóch drużyn w Kluczborku było 3:1 dla UKS-u. Poczytaj więcej o tym meczu. Wołczyn znajduje się z kolei na trzeciej pozycji.
Jest 14 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  ziutek

  A autobus z klimatyzacją na ten daleki wyjazd juz zarezerwowany? no i jeszcze jakiś hotel by się przydał,po co wracać po nocy.

 2. 48x48
  ehh

  Nie, najlepiej siedzieć w domu i z ukrycia hejty walić w komentarzach… co za popaprani ludzie w tym mieście 🙁

 3. 48x48
  www

  @mks

  Skończ. Tak ciężko zrozumieć, że można być kibicem siatkówki i piłki nożnej jednocześnie? Chociaż prawdą jest to, że prawdziwą ambicję, chęć walki i zaangażowanie zobaczysz na hali OSiR, a nie na Miejskim. Niestety, MKS choćby chciał, to nie awansuje, bo nie jest w stanie podołać finansowo w I lidze. Ledwo tutaj wiąże koniec z końcem. Dziwi mnie tylko, że jeszcze są tacy, którzy ślepą wierzą w awans. Realia polskiej piłki niestety dziś takie są. Ludzie nie chodzą na Miejski, nie dlatego, że są „kibicami sukcesu” jak to pewnie niektórzy małoletni zakrzykną, lecz po prostu nie chcą brać udziału i płacić pieniążki za „szopkę”. Wystarczy spojrzeć na tabelę. Energetyk awansuje, bo ma bogatego sponsora i może sobie na to pozwolić, reszta będzie sobie grać coś w rodzaju biletowanych sparingów.

 4. 48x48
  prawda

  dzieciaku zwany mksem wstyd przynosisz swojemu klubowi takimi wpisami,jak cie siatka nie interesuje to po co tu wchodzisz?Taki z Ciebie kibic ze siedzisz w domu jak gra twoj MKS?

 5. 48x48
  prawda

  brawo siatkowka przebija popularnoscia pilke nozna widac to po ilosci komentarzy:)dziekujemy kibicom? mksu :D:D:D

 6. 48x48
  abdi

  Do www ! Co ty piszesz, pomyśl przez chwilę. Porównaj wszystkie koszty najpierw, popatrz na odległości wyjazdów, na liczbę opłatę wszystkich kosztów związanych z organizacją meczów, z płatnością dla grajków itp. Wyliczać tak można długo i nie siej farmazonów bo w Kluczborku też nie ma kasy na siatkówkę na szczeblu centralnym. A pograć sobie amatorsko 3 lidze to nie jest wielki koszt a pasja którą ma pan Golenia odnośnie siatkówki i stworzenia czegoś z niczego w sumie(przy ogólniaku zawsze była siatkówka młodzieżowa) to trzeba przyznać fajna sprawa. Zawsze to jakaś odskocznia dla tych co nie przepadają za naszą w sumie słabą liga kopaną (mam tu na myśli nasz polski poziom lig) ale jakże kochaną i bez której ta owa większość nie może żyć.

  Pozdrowienia dla sportowych pasjonatów.

  ULTRAS MKS KLUCZBORK

 7. 48x48
  bez spiny

  do abdi kolego włśnie o tym pisał www mks nie ma pieniędzy na grę w pierwszej lidze i wszyscy o tym wiedzą
  a tu chodzi jedynie o to ze jeśli kogoś nie interesuje siatkówka jak np. mks to nie znaczy ze od razu musi tu wypisywać jakieś bzdety i obrażać innych


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz