SIATKÓWKA: Pimat Gorzów Śląski – UKS Mickiewicz 3:0 (GALERIA)

Pimat Gorzów Śląski – UKS Mickiewicz 3:0 (25:23, 25:18, 25:21)

– >> Zobacz GALERIĘ ze spotkania
Jest 9 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  tom

  Teraz dopiero baraż ze Zdzieszowicami pokaże co jest wart kluczborski Mickiewicz ! Faktem jest to że chłopakom ostatnio nie idzie ale to nie znaczy że oni nie potrafią grać ! Więcej wiary i będzie dobrze. To jest dopiero drugi sezon gry tej drużyny więc trochę cierpliwości !!!

 2. 48x48
  Ziutek

  Do MKS – coś ci się chyba pomyliło, nikt nie pisał o ‚wielkiej” siatkówce w Kluczborku tylko o słabym MKSie! Siatkówka jest amatorska i wszyscy grają za darmo, za bilety nikt nie pobiera pieniędzy, na salę może przyjść każdy za darmo.

 3. 48x48
  Piotr

  ‚Kibol’ – hahahaha, niewierze ‚kibolka’ w kluczborqu człowieku zastanów się co piszesz. Ale już niedługo kluczbokq w 3 lidze i właśnie o to chodzi.

 4. 48x48
  KKen

  Ja nie mogę was zrozumieć, po co się napinacie. W Kluczborku w ciepłe dni MKS, a gdy się robi zimno Mickiewicz UKS. Bywam na siatkówce i widzę ludzi w szalach MKS-u (i bardzo dobrze), na meczach MKS-u widzę Pana Golenię (i bardzo dobrze). Więc przestancie się tu wynaturzać !
  Nawiasem forma siatkarzy martwi (chyba że to taktyka, ale to by było świństwo), forma piłkarzy też niezbyt wysoka, no ale mam nadzieję że jedni i drudzy powalczą co przyniesie dla MKS-u II lig, a dla Mickiewicza ? II ligę ! Pozdrawiam wszystkich !


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz