Siatkówka. Szczytny cel, niebanalny rywal już w sobotę w Kluczborku

CAM00367

Solidny rywal już w najbliższą sobotę zawita w Kluczborku. Rywalami naszych siatkarzy UKS Mickiewicz będzie Gwardia Wrocław, lider tabeli po ośmiu rozegranych kolejkach.

Koszulka Zagumnego w licytacji

Kibiców oprócz dopingowania podczas tego atrakcyjnie zapowiadającego się meczu, zapraszamy również do wzięcia udziału w licytacji koszulki Mistrza Świata, rozgrywającego Reprezentacji Polski, Pawła Zagumnego z jego własnoręcznym autografem.

Całość zebranych pieniędzy zostanie przekazana na Stowarzyszeniu Pomocy Wzajemnej „BARKA”. W październiku tego roku spłonął jeden z ich domów „Kaczorownia” w Strzelcach Opolskich. Naszą zbiórkę zaszczyci założyciel tego stowarzyszenia, dobrze znany w Kluczborku, ks. Józef Krawiec.

Gdzie licytować ?

Koszulkę można już licytować na stronie FB UKS Mickiewicz. W komentarzach do zdjęcia prosimy wpisywać Państwa oferty. Cena wywoławcza 100 zł. W internecie można będzie licytować do soboty, do godziny 14:00. Potem zapraszamy na halę, na godzinę 18:00, gdzie będzie dalej prowadzona licytacja.

Gwardia Wrocław, lider w Kluczborku

Po pierwszych trzech przegranych kolejkach naszego zespołu w debiucie na II-ligowym froncie, ciężko było kibicom o optymizm. Jednak kolejne spotkania pokazały, że mocno przebudowany skład nie będzie tylko i wyłącznie dostarczycielem punktów. Po ośmiu rozegranych kolejkach, okazało się bowiem iż w tych pierwszych trzech spotkaniach zmierzyliśmy z czołówką tej grupy, których celem jest walka o mistrzostwo. Mowa tutaj o zespołach: Astra Nowa Sól (przegrana na wyjeździe 0:3), AZS UZ Zielona Góra (0:3), Chrobry Głogów (1:3 na wyjeździe).

Pierwszą wygraną podopieczni trenera Mariusza Łysiaka odnieśli w 4. kolejce gdzie wygrali na własnym parkiecie z Sobieski Arena Żagań 3:0. Następnie w kolejnych 4 meczach aż trzy razy ogrywali rywali, a tylko z Bielawianką Bielawa przegrali dopiero w tie-breaku. Ostatnie dwie kolejki UKS rozgrywał na wyjeździe w Sulechowie i Oleśnicy (wygrane po 3:0). Taki bilans daje póki co naszym siatkarzom miejsce w środku tabeli.

UKS Mickiewicz – Gwardia Wrocław 0:3 (23:25, 19:25, 22:25)
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.