SIATKÓWKA: UKS Mickiewicz ? OKS COCON Olesno 1:3 (GALERIA)

W trzecim już ligowym spotkaniu nasi siatkarze UKS Mickiewicz Kluczbork przegrali z drużyną Olesna 1:3.

UKS Mickiewicz ? OKS COCON Olesno 1:3

Nagrodę MVP meczu otrzymał zawodnik gości Bartosz Macurek.

Skład: Paweł Nastula, Michał Surmiński, Maciej Rasała, Mateusz Szyporta, Marcin Kubiszyn, Maciej Niedzielski, Artur Langos (L), oraz: Wojtek Warga, Grzegorz Urbański, Łukasz Surmiński, Bartłomiej Nowak.

– >> Zobacz GALERIĘ ze spotkania

Jest 8 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  kibic

  Mam wrażenie,że mierne wyniki trenera sa pochodną „ligi” do której awansowali!! A miało być tak ładnie, grać mieli chłopaki z Kluczborka, klub miał spokojnie funkcjonować.Wychodzi jak zawsze: prezentacja zespołu dla zespołu bo kibiców mniej niż zawodników, graja ściagani nie wiem po co „zawodowcy” itd. Kolejna dyscyplina którą położy działanie „fachowców”!!!
  I tylko szkoda kibiców.

 2. 48x48
  mieszkaniec

  Nie mamy szans na wieksze sukcesy i awanse,wiec nie widze powodu sciagac innych zawodnikow z innych miast,mamy tyle mlodziezy i to oni powinni wchodzic i sie ogrywac.to samo dotyczy naszych „gwiazd” z MKSu

 3. 48x48
  tezmieszkaniec

  kolego mieszkaniec , jak bys dobrze sledził kto gra w MKS-ie to byś widział i nie pitolił bzdur
  zarząd stawia na własnych wychowanków.

 4. 48x48
  UKS

  Po wielu latach nieobecności siatkówka w Kluczborku odradza się. Wielu jednak jak widać to się nie podoba. W klubie będą grali wszyscy ci, którzy wyrażą akces gry, a ich umiejętności będą pozwalały na grę w zespole. Póki nasze nadzieje, podobno trenujące przegrywają z okolicznymi wioskami typu Domaszowice to zespół musi być wzmacniany zawodnikami z zewnątrz. Drogi kibicu widzimy dla Ciebie szanse zaistnienia. Ujawnij się i zamiast gadać zacznij szkolić dla dobra kluczborskiej siatkówki. Czekamy na tak wyśmienitych fachowców.

 5. 48x48
  mieszkaniec

  tezmieszkaniec wskaz mi wychowanków MKSu ktorzy graja w 1 skladzie bo Nawrot i Skóra to nie sa pierwszoplanowi gracze druzyny,reszta to armia zaciezna nie z Klb


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz