SIATKÓWKA: UKS Mickiewicz – AZS Uniwersytet Opolski 2:3 (FOTORELACJA)

Siatkarze UKS Mickiewicz po emocjonującym spotkaniu ulegli drużynie z Opola 2:3, chociaż prowadzili dwa razy.

Pierwszy set zdecydowanie dla naszych siatkarzy, którzy pozwolili przyjezdnym zdobyć tylko 15 punktów. Po zmianie połów zawodnicy UKS znowu punktowali rywali i uciekali na parę punktów, dlatego mogło się wydawać, że pewnie zmierzają po upragniony rewanż po porażce w Opolu 0:3.

Nic jednak bardziej mylnego, bowiem goście pierwszy raz w drugim secie wyszli na prowadzenie dopiero przy stanie 15:14. Końcówka partii należała już do nich i ostatecznie wygrali do 18.

Trzeci set ponownie zakończony na naszą korzyść, jednak gracze z Opola znów odpowiedzieli wygraną partią i o losach spotkania decydował tie-break.

Przyjezdni od początku uciekali naszym siatkarzom i zdołali odskoczyć nawet na 3 punkty. UKS nawiązywał walkę skutecznie niwelując różnicę punktów po dobrych atakach i skutecznych blokach. W końcówce obroniliśmy parę piłek meczowych i mieliśmy nawet okazję na wyrównanie po 14. Jednak najpierw goście skutecznie odbierali nasze ataki, a raz źle wyprowadziliśmy swoją akcję oddając rywalom piłkę „za darmo”.  Ostatecznie zawodnik z Opola skutecznie uderzył i zakończył spotkanie.

Statuetkę MVP otrzymał Mateusz Szyporta.

UKS Mickiewicz – AZS Uniwersytet Opolski 2:3 (25:15, 18:25, 25:20, 19:25, 13:15)

– >> Zobacz obszerną GALERIĘ ze spotkania

Jest 9 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    killer

Sam jesteś pajacem! Chłopaki grają za darmo i widać ze im się chce. Trenują i dają z siebie wszystko a co pokazali oplacani piłkarze MKS?? Gdzie ten słynny młyn który na ostatnich meczach milczał? Zatkalo was czy co? Przyjdz na siatkę to zobaczysz kibicowanie!

2. 48x48
    WiernyKibic

hahaha Killer , kibicowanie?
    Nie pasujesz do tej grupy jak chcesz pomalowac mordę
    Lepiej zajmij się szydełkowaniem lub innym sportem !
    Bo w mlynie na sportowej każdy nadziera ryja !
    Każdy rasowy ziomal stoi twardo na girach !

Kibice siatkówki ,, hahah…. plebs, dali MKS kibice sukcesu byli teraz te osoby widze na galerii z meczów tej smiesznej siatkowki.
    I co z tego ze oplacani pilkarze ? A ile oni zarabiają ? Marne pieniądze więc ogarnij się. A MKS nie gra z jakimis gorzowami sląskimi tylko z
    takimi ekipami jka Raków Polonia Chrobry Odra

3. 48x48
    killer

Kibole MKS i porządek. Ha ha ha. A w waszym mlynie na ostatnich meczach jakoś cichutko było. Banda szalikowcow nazywa się kibicami klubu. Z trybun słychać tylko k.. ch…spier… etc. takich rzeczy na siatkówce nie ma i nie będzie. Tam chodzą całe rodziny i nikt się nie musi przejmować ze mu jakiś dres zza pleców przy dziecku będzie sędziego wyzywał od ch…Wy się lansujecie tanim dresikiem, szalikiem i flejersem a na UKS laski lansuja się fryzurkami. No i co?

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.