Siatkówka: UKS Mickiewicz sparingował z AZS-em Politechnika Opole

W ciągu ostatnich paru dni przygotowujący się do debiutanckiego sezonu w II lidze zespół UKS Mickiewicz zmierzył się dwa razy w meczu kontrolnym z AZS-em Politechnika Opole.

Niestety rywale dwukrotnie okazali się lepsi wygrywając po 3:1. Rewanżowy mecz kontrolny odbył się na hali kampusu Stobrawa. Opolanie wygrali pierwszego seta. Po zmianie stron  UKS wyrównał stan rywalizacji na 1:1. W trzecim secie z kolei długo prowadził UKS i kiedy partia dobiegała końca, przyjezdni wykorzystali nasze błędy i wygrali dwoma punktami. W ostatnim secie Politechnika objęła szybko kilku punktowe prowadzenie, którego już nie oddali.

Trwa kompletowanie kadry naszego zespołu. W barwach UKS-u w następnym sezonie zagra Jarosław Stancelewski, były reprezentant Polski.

Planowany na 22 – 23 września przyjazd Giby do Kluczborka, został odwołany.

 Zobacz zdjęcia z tego meczu sparingowegoNie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.