SIATKÓWKA: UKS Mickiewicz zbroi się przed ligą. UKS – AZS UO Opole (GALERIA)

W piątkowy wieczór przygotowujący się do sezonu w III lidze siatkarze UKS Mickiewicz Kluczbork rozegrali mecz sparingowy z AZS UO Opole. Rywalizacja toczyła się w pięciu setach. Dwa pierwsze wygrali gospodarze, później odpowiedzieli przyjezdni. Następny set należał do UKS-u a ostatni do Opola.

Nie ma jeszcze pełnego terminarzu, ale jak ustalił 24powiat.pl liga ma rozpocząć się w sobotę 19 października, a nasi siatkarze pierwsze spotkanie rozegrają na własnej hali z ISKRA PIMAT Gorzów Śląski.

UKS: Łukasz Surmiński, Paweł Nastula (ostatnio TOR Dobrzeń Wielki), Michał Surmiński, Maciek Rasała (AZS UO Opole), Bartek Radoś, Grzegorz Urbański, Mateusz Szyporta, Grzegorz Włodarczyk (TOR Dobrzeń Wielki), Marcin Kubiszyn, Maciej Niedzielski, Wojtek Warga, Artur Langos, Szymon Piłat, Bartek Nowak

– >> Zobacz GALERIĘ ze spotkania
Jest 2 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz