Siatkówka. W środę chwila prawdy dla UKS Mickiewicz i Siatkarza Oleśnica

W środę o godzinie 18:00 na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kluczborku odbędzie się decydujący mecz w walce o utrzymanie w II lidze piłki siatkowej. O miano być albo nie być walczą dwa zespoły: UKS Mickiewicz oraz Siatkarz Oleśnica.

Stan rywalizacji do trzech wygranych jest remisowy 2:2. Chociaż rywalizacja jest bardzo wyrównana, to gospodarze będą mieli większe atuty w postaci własnego boiska i pomoc kibiców.

Dwa pierwsze spotkania odbywały się w Kluczborku. UKS rozpoczął od wygranej 3:1, ale po jednodniowym odpoczynku lepsi okazali się rywale , którzy również wygrali 3:1. W minioną sobotę mecz odbył się na hali wyznaczonej przez drużynę z Oleśnicy, gdzie wygrali 3:2. Czwarte spotkanie odbyło się w poniedziałek i to nasi siatkarze wygrali po tie-breaku.

UKS Mickiewicz – Siatkarz Oleśnica, środa 22 kwietnia g. 18:00 hala OSiR.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.