Śmiertelny wypadek na trasie Bąków ? Brzezinka

Kluczborscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Bąków ? Brzezinka. W wyniku zdarzenia 72-letni kierujący fiatem 126p poniósł śmierć, a 56-letni pasażer pozostał na leczeniu w szpitalu.

W poniedziałek tuż po godzinie 17:00 na trasie Bąków ? Brzezinki doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Dyżurnego kluczborskiej policji powiadomił świadek zdarzenia drogowego. Na miejsce natychmiast udali się kluczborscy policjanci i służby ratunkowe. W wyniku zaistniałego wypadku drogowego śmierć poniósł 72-letni kierujący samochodem m-ki Fiat 126p, pasażer z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala.

Jak wynika ze wstępny ustaleń 72-letni kierujący samochodem osobowym m-ki Fiat 126 jadąc z kierunku miejscowości Bąków ? Brzezinki z nieustalonej dotychczas przyczyny stracił panowanie nad kierowanym pojazdem zjechał na lewe pobocze, gdzie przodem uderzył w metalową barierkę od mostu. Trwa ustalanie i wyjaśnianie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: KPP KluczborkJest 2 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz