Sprzedawał w domu alkohol

Kluczborscy policjanci zatrzymali 73-letniego mężczyznę, który sprzedawał  w miejscu zamieszkania bez zezwolenia alkohol. Policjanci zabezpieczyli 15 butelek alkoholu. Teraz zatrzymanemu grozi grzywna.

Kluczborscy policjanci uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Byczyna sprzedawany jest alkohol bez zezwolenia – mówi Mariusz Trejten, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.

Podejrzenia policjantów potwierdziły się. 9 kwietnia podczas wykonywanych czynności służbowych policjanci zabezpieczyli w miejscu zamieszkania ponad 7 litrów alkoholu, niewiadomego pochodzenia.

Sprzedaż alkoholu bez zezwolenia jest przestępstwem  z art. 43 Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Za takie przestępstwo   grozi kara grzywny oraz przepadek napojów alkoholowych.

Mężczyzna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Zatrzymanemu 73-letniemu mężczyźnie grozi teraz kara grzywny.Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.