Sześciu podejrzanych o posiadanie i udzielanie narkotyków

Policjanci z Kluczborka zatrzymali sześć osób podejrzanych między innymi o posiadanie i udzielanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 70 gramów amfetaminy. Grozi za to kara 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku zatrzymali 6 osób podejrzanych o posiadanie i udzielanie narkotyków. Do pierwszego zatrzymania doszło 7 kwietnia. Wtedy to policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu kluczborskiego, który posiadał przy sobie niewielką ilość haszyszu, następnie został zatrzymany 20-letni mężczyzna podejrzany o udzielanie narkotyków.

8 kwietnia policjanci z KPP i PP w Wołczynie w związku z tą sprawą zatrzymali kolejne dwie osoby. Podczas przeszukania zajmowanych przez nich pomieszczeń, funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli niewielką ilość marihuany.

10 kwietnia został zatrzymany 22-letni mężczyzna pod zarzutem posiadania i udzielania środków odurzających, wobec którego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, kolejnego dnia został zatrzymany 27-letni mieszkaniec Wołczyna. W trakcie przeszukania w budynku który jest jego własnością, policjanci ujawnili prawie 70 gramów amfetaminy.

Wszyscy zatrzymani w związku z tą sprawą są mieszkańcami powiatu kluczborskiego. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym mężczyznom zarzutów posiadania i udzielania narkotyków. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im przestępstw. Sprawę prowadzą policjanci z KPP w Kluczborku.

Aniela Pluta / KPP Kluczbork
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.