Tenis stołowy: LZS Blyss Kujakowice – KTS Lędziny 8:2

W piątek została rozegrana ostatnia seria spotkań w II lidze tenisa stołowego.  Nasi tenisiści wygrali z zespołem KTS Lędziny 8:2 umacniając się i jednocześnie zapewniając sobie 9. pozycję w tabeli. Debiutancki sezon zespołu LZS Blyss Kujakowice można uznać za bardzo udany.

Tenisiści po rozegraniu 15 spotkań znaleźli się w grupie walczącej o miejsca 9-16. W dalszym etapie rozegrali łącznie 7 meczów. Wygrali 5 razy i 2 razy zremisowali.

Piątkowy mecz przed własnymi kibicami to była wielka okazja do podsumowania całego sezonu i podziękowania osobom zaangażowanym w funkcjonowanie klubu. Nie zabrakło miłych akcentów, prezentacji najmłodszych adeptów tenisa stołowego oraz wspólnych pamiątkowych zdjęć i rozdania nagród dla najlepszych zawodników i najwierniejszych kibiców.

 Zobacz Galerię ze spotkania i z zakończeniaNie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.