TENIS STOŁOWY: W piątek pierwszy mecz zespołu LZS BLYSS Kujakowice. Zapraszamy

Piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna młodszych wiekowo sportowców, a teraz jeszcze tenis stołowy na poziomie II ligi. Już w piątek inauguracja sezonu tenisa stołowego. Pierwszym przeciwnikiem naszego zespołu będzie LKS Mirex Kozy. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na halę sportową do Gimnazjum w Chocianowicach. Początek spotkania w piątek 13 września o godzinie 18:00.

Po brawurowym wygraniu (bez straty punktu) III ligi OZTS w ubiegłym sezonie, kierownictwo sekcji tenisa stołowego LZS Kujakowice czekało dużo pracy w związku z przygotowaniem drużyny do nowego sezonu w drugiej lidze, gdzie obok Kujakowic, Opolszczyznę reprezentuje, tylko jeszcze AZS Nysa.

REKLAMA

FOTOGRAFIA ŚLUBNA 2014

zapoznaj się z ofertą, zapytaj o wolny termin
www.piomaz.pl

– zdjęcia wykonuje dwóch fotografów

– profesjonalny FOTOALBUM

pamiątkowe zdjęcia dla rodziców

zdjęcia w pełnej rozdzielczości na płycie DVD

– dopasuj ofertę do własnych potrzeb (przygotowania/liturgia/wesele/plener)

Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową www.piomaz.pl gdzie znajdziecie galerię zdjęć ślubnych, a także więcej szczegółów

KONTAKT: 692 – 468 – 873

– Jesteśmy dobrze przygotowani organizacyjnie i moralnie – mówi kierownik sekcji Rudolf Gerlic. W nowym sezonie kadra bazuje na zawodnikach którzy wywalczyli awans.

Pod wodzą kapitana drużyny Piotra Gerlica do ścisłej kadry należą: Grzegorz Duda, Wojciech Iwasyszyn, Paweł Pacek, Dawid Jantos i nasza zasłużona „Old Stars Guard”, Jan Pełka oraz Zbigniew Pochopień.

Drużynę wzmocnił Tomasz Wdowik, wielokrotny mistrz województwa, były zawodnik Orlika Niemodlin. Klub musi dysponować szeroką kadrą, ponieważ w drużynie jest sześciu zawodników w tak zwanych służbach mundurowych i z tego powodu następuje duża rotacja w drużynie, gdyż zawsze kogoś brakuje.

Żeby klub zabezpieczyć organizacyjnie, powołano do życia Stowarzyszenie, którego status przewiduje, poza popularyzacją i organizacją sportu, działalność gospodarczą,  poprzez którą zabezpiecza potrzeby naszej sekcji i pierwszej drużyny. Stowarzyszenie wykracza w zakresie działalności sportowej poza zasięg Kujakowic i ma na celu popularyzację sportu na obszarze kluczborskim z wyszczególnieniem tenisa stołowego i piłki nożnej.

Głównym  sponsorem, zapewniającym pierwszej drużynie byt w drugiej lidze, jest firma BLYSS Transporte z siedzibą w Seesen (Niemcy) i filią w Lasowicach Wielkich. Jej właściciel, Andrzej Blyss zawarł umowę ze Stowarzyszeniem na sponsoring tytularny. Resztę uzupełnia grupa mniejszych sponsorów i sympatyków sportu.

Stowarzyszenie stawia też na szkolenie młodzieży. Od nowego roku szkolnego przy trzech szkołach podstawowych regionu prowadzone będą regularne treningi.

Priorytetem dla Klubu jest utrzymanie się w II lidze. Za trzy lata będą obchodzić 60-lecie powstania pierwszej drużyny  tenisa stołowego w Kujakowicach i klub chce oczywiście uczcić to godnie, grą na wysokim szczeblu rozgrywek.

Liczymy na liczne poparcie i gorący doping ze strony kibiców, których serdecznie zapraszamy do obejrzenia tenisa stołowego na wysokim poziomie i klasowych, znanych zawodników. Na każdym meczu losujemy nagrodę dla kibica i obiecujemy niezapomniane emocje.

W II lidze występuje 16 zespołów. Nasz zespół mecze w roli gospodarze będzie rozgrywał zawsze w piątki o godzinie 18:00.

LZS BLYSS Kujakowice – LKS Mirex Kozy piątek 13 września godzina 18:00 hala Gimnazjum w Chocianowicach.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.