Ukradł rower aby pojechać na spotkanie do Bąkowa

19-letni mieszkaniec nie miał czym dojechać na umówione spotkanie więc ukradł rower ze stojaka. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży. Za tego typu przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (18 lipca) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku  zatrzymali sprawcę kradzieży roweru.  Zdarzenie miało miejsce 28 marca w Kluczborku przy ul. Wyspiańskiego. Nieznany wówczas sprawca ukradł ze stojaka rower Maxim o wartości ponad 1000 zł. Podjęte przez kryminalnych czynności pozwoliły na ustalenie i zatrzymanie 19-letniego mieszkańca Kluczborka.  Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, do której się przyznał. Na swoje usprawiedliwienie miał tylko to, że skradzionym jednośladem chciał dojechać do Bąkowa na umówione ze znajomymi spotkanie.

Za swój czyn odpowie teraz przed Wydziałem Karnym Sądu Rejonowego w Kluczborku. Grozi mu zgodnie z kodeksem karnym nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Kluczbork
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.