Ukradł zegarek

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku zatrzymali 26-letniego mieszkańca Kluczbork pod zarzutem kradzieży zegarka o wartości 500 zł. Grozi mu kara  do 5 lat pozbawienia wolności.

Kluczborscy Kryminalni  ustalili  domniemanego sprawcę kradzieży zegarka m-ki Maurice lacroix. Kradzież miała miejsce na początku kwietnia w jednym z kluczborskich sklepów. Przestępstwo to nie było wcześniej zgłaszane policji, o fakcie tym funkcjonariusze dowiedzieli się realizując czynności w innej sprawie.

Wartość zegarka została oszacowana na kwotę 500 zł. Sprawcą tego przestępstwa okazał się 26-letni mieszkaniec Kluczborka. Jak ustalili policjanci 26 –latek kradziony zegarek sprzedał mieszkańcowi Kluczborka, który następnie po kilku dniach zegarek pozostawił w innym lombardzie.

Zatrzymany 26-latek usłyszał już zarzut kradzieży, do której się przyznał. Skradzione mienie zostało przez policjantów odzyskane. Podejrzanemu grozi teraz zgodnie z kodeksem karnym do 5 lat pozbawienia wolności – informuje Mariusz Trejten, rzecznik KPP Kluczbork

KPP Kluczbork
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.