Ukradli ziemniaki, piłkę, buty i… ogórki

Komenda Powiatowa w Kluczborku poinformowała, że policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w nocy z czwartku na piątek 22-23 października najprawdopodobniej włamali się do piwnic skąd zabrali: 16 kg ziemniaków, piłkę do gry, dwie pary butów męskich, słoik z ogórkami, płyn do mycia szyb.

Za swój czyn odpowiedzą przed Sądem, grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

pełniący służbę policjanci o godzinie 2 :00 zauważyli na jednej z kluczborskich ulic dwóch mężczyzn, którzy niosą ze sobą dość duże torby reklamowe oraz worki. Policjanci wylegitymowali tych mężczyzn, byli to bracia. Jak się okazało mężczyźni nieśli oni ze sobą ?łupy? z dokonanych tej nocy włamań do dwóch kluczborskich piwnic. W workach znajdowało się m.in. 16 kg ziemniaków, słoik ogórków, dwie pary butów męskich, młotek, przewód elektryczny, gniazdko elektryczne, poziomica, piłka do gry, płyn do mycia naczyń, a także dwa pudełeczka zapałek.

Źródło: Komenda Powiatowa w Kluczborku
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.