ULKS Bogdańczowice – 1.FC Katowice

Powoli kończy się debiutancki i historyczny sezon w I lidze naszych dziewczyn ULKS Bogdańczowice. Do rozegrania pozostała jeszcze jedna kolejka na wyjeździe w Radomiu. W sobotnie popołudnie podopieczne trenera Mirosława Krzyształowicza zmierzyły się na Stadionie Miejskim z drużyną Katowic, która od przyszłego roku będzie występować w najwyższej lidze piłkarskiej kobiet.

Spotkanie, tak jak można było się tego spodziewać przebiegało pod dyktando rywalek. Przepaść techniczna jak i motoryczna między czołówką I ligi południowej a pozostałymi zespołami okazała się bardzo duża. Zwycięzca ligi Czarni Sosnowiec nie zaznały smaku goryczy porażki, a drugie w tabeli właśnie piłkarki 1.FC Katowice przegrały tylko z Sosnowcem. Nasze zawodniczki umiejętnie rywalizowały z pozostałą stawką zespołów i ostatecznie zajmą na koniec sezonu 6. lokatę.

 Zobacz zdjęcia z tego spotkaniaNie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.