Uprawiali konopie indyjskie

Policjanci z Posterunku Policji w Wołczynie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na opuszczonej posesji uprawiali konopie indyjskie. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

3 września policjanci z posterunku w Wołczynie, w ogródku jednej z opuszczonych posesji na terenie gminy, ujawnili krzewy konopi indyjskich. W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili i zatrzymali właścicieli plantacji, dwóch mężczyzn w wieku 18 i 19 lat. Obaj są mieszkańcami gminy Wołczyn.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Mężczyźni tłumaczyli policjantom, że rośliny uprawiali dla własnych potrzeb. Za uprawę konopi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Kluczbork
Jest 2 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    pijicjant

    Na jaką skalę była to uprawa? Oczywiście Policja potrafi windować statystyki, przecież muszą być wyniki. I tak o to dwa, trzy drzewka można nazwać plantacją…. Dodałbym bym jeszcze, że to była zorganizowana grupa przestępcza (2 osoby) działająca ma masową skalę i można mówić o rozbiciu ‚siatki” dealerskiej. Jestem ogromnym przeciwnikiem narkotyków, bardzo chciałbym aby w Polsce również zdelegalizowali alkohol, który jest źródłem zła i nieszczęścia w rodzinach. Ale jestem również przeciwnikiem państwa Policyjnego i zakłamania powszechnego. Uważam, że spożywanie narkotyków, alkoholu oraz cudzołóstwo powinny być karane wyrokiem sądu.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz